شرکت آریس به منظور ارتقاء فرهنگ حفظ محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژیهای گرانبهای طبیعت تأسیس گردید. درب و پنجره های تولید ما با استفاده از پروفیلهای شرکت وین تک ، ویستابست و پلاسپن (محصول جدید وینتک)  و وین کلاس استار می باشد. تولید درب و پنجره های UPVC توسط کارشناسان مجرب وبا دستگاه های کاملا پیشرفته و نرم افزار مخصوص میباشد و تمام یراق آلات وشیشه ها با ضمانت نامه میباشد.
از ویژگیهای تولید ما ساخت درب وپنجره های UPVC برای تعویض با هر نوع درب وپنجره های قدیمی (آهنی و آلومینیومی و ….) میباشد .دفتر فروش وین تک,پنجره,الو پنجره,دفتر فروش پنجره upvc, دفتر فروش ویستابست,دفتر فروش وین کلاس استار,تلفن دفتر وین تک,تلفن دفتر ویستابست

تماس با واحد فروش شرکت آریس

برای تماس با ما و یا پرسش سوالات خود می توانید از اطلاعات زیر استفاده نمایید.به علاوه می توانید با رفتن به صفحه سوالات متداول، از سوالاتی که اکثر مشتریان از ما می پرسند و از پاسخ آنها استفاده کنید.برای دریافت قیمت پنجره دوجداره می توانید ابعاد عرض و ارتفاع درب و پنجره مورد نظر خود را به تلگرام دفتر ارسال نمایید تا کارشناسان ما پس از طراحی پنجره و درب به همراه پیش فاکتور خدمتتان ارسال نمایند.

تلفن دفتر فروش: ۴۴۹۶۹۷۲۳ (۰۲۱) 
تلفن دفتر فروش: ۴۴۹۶۹۳۶۶ (۰۲۱)
تلگرام دفتر فروش: ۰۹۳۸۱۳۵۳۵۴۶
فکس: ۴۴۰۰۳۰۴۲ (۰۲۱)
همراه(تماس فقط در ساعات اداری): ۰۹۱۲۳۲۵۷۱۲۸

ایمیل جهت ارسال ابعاد: avan.upvc.co@gmail.com

لطفا جهت خرید متریال درب و پنجره دوجداره upvc مانند یراق آلات و پروفیل بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرکت آوان صنعت وارد کننده متریال upvc