پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست؟

پنجره های آلومینیومی قدیمی در برابر عناصر جوی مانند سرما و گرما مقاوم هستند ولی آلومینیوم چون رسانای خوبی از لحاظ سرما و گرما می باشد این عمر باعث می شود دمای بیرونی با دمای داخل یکی شود.

برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام آلومینیوم ترمال بریک تولید گردید که بین آلومینیوم به دو قسمت تقسیم شده و توسط لایه پلاستیک به نام پلی آمید به هم وصل می شود که باعث شکست حرارت که همان کلمه ترمال بریک می باشد.پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره دوجداره ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد،در این پنجره تعبیه  یک عایق از جنس پلی آمید  باعث شده  است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود.این روش این امکان را به ما می دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد.

 قابلیت دیگر این محصول عایق بندی صد درصد فضای درونی ساختمان است.ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره های لولایی و دو جهت باز شو و فیکس درب و  پنجره دوجداره upvc را دارا میباشد.

 رنگهای آلومینیوم ترمال بریک به دو دسته تقسیم میشود

۱-رنگهای پوری که دارای تنوع بسیار زیادی می باشد.

رنگ پنجره upvc

۲-رنگهای آنادایز پنجره آلومینیومی

که ضد خش بوده وبه صورت براق و کدر تولید می گردد،این رنگ از پر طرفدارترین رنگهای مورد استفاده در،درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک می باشد.این نوع رنگ در صنعت پنجره upvc  وجود ندارد و همین عمر باعث می شود مشتریان خاص خود را جذب نماید

درب و پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک و نرمال با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از ما بخواهید

قیمت درب و پنجره دو جداره آلومینیویم ترمال بریک را می توان در قسمت قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی مشاهده نمایید.