فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC قیمت یراق آلات VHS و قیمت یراق آلات ACCADO را می توانید از فایل پایین صفحه دانلود نمایید

شرکت آریس وارد کننده یراق آلات کامل upvc با برند آکادو (ACCADO) و وی اچ اس (VHS) و لاستیک های EPDM درزبندی با مارک سچیل ترکیه و قطعات توری پلیسه ای آماده ارائه تمامیه ملزومات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به تولید کننده های محترم می باشد.

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC

شرکت VHS ترکیه از سال ۱۹۹۷ کار خود را با تولید انواع یراق آلات درب و پنجره UPVC آغاز نمود.

با گسترش صنعت درب و پنجره UPVC تولیدات این شرکت گسترش یافت به طوری که به جرات میتوان گفت این شرکت یکی از برترین شرکت های تولید یراق آلات درب و پنجره UPVC می باشد که تمام نیاز های یک تولید کننده را در زمینه یراق آلات برطرف می نماید.

تنوع محصولات این شرکت همگام با گسترش صنعت UPVC، کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت در مقایسه با همتای خود از کشور های دارنده صنعت UPVC، ضمانت محصولات و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر به فرد شرکت VHS باعث شده تا این شرکت به یکی از شرکت های مورد اطمینان در زمینه یراق آلات محسوب گردد.

تولیدات این شرکت:

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC و با پروفیل های وینتک،ویستابست و وین کلاس با همین یراق آلات درجه یک ترکیه تولید می گردد.

برای اطلاع از تخفیفات لیست با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

به علت نوسانات قیمت بازار برای به دست آوردن لیست قیمت نهایی با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

دانلود لیست قیمت یراق آکادو

دانلود لیست قیمت یراق آکادو

دانلود لیست قیمت یراق VHS

دانلود لیست قیمت یراق VHS

برای فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVCدپوی این شرکت در اکثر زمان ها کامل می باشد شما عزیزان می توانید برای دریافت پیش فاکتور یراق آلات درخواست خود را به تلگرام دفتر با شماره ۰۹۳۸۱۳۵۳۵۴۶ ارسال نموده و منتظر دریافت پیش فاکتور خود بمانید