پنجره دوجداره upvc وین کلاس

وین کلاس,پروفیل وین کلاس,پنجره وین کلاس,پنجره دوجداره وین کلاس,روکش آلومینیومی,کاور آلومینیومی,قیمت پنجره وین کلاس,درب وین کلاس,روکش آلومینیومی وین کلاس

پروفیل وین کلاس پس از چندین سال تجربه و مطالعه و آماده سازی بهترین ماشین آلات روز دنیا همچنان در گام نخست به کیفیت محصول یو پی وی سی می اندیشد و رضایت مشتری را دنبال می کند.وین کلاس,پروفیل وین کلاس,پنجره وین کلاس,پنجره دوجداره وین کلاس,روکش آلومینیومی,کاور آلومینیومی,قیمت پنجره وین کلاس,درب وین کلاس,روکش آلومینیومی وین کلاس
از این رو پروفیل وین کلاس فعالیت خود را از ابتدا تحت گواهینامه رال آلمان شروع نموده و با توجه به نیاز روزافزون بازار ساختمان و مقاوم سازی سازه های جدید مقاطع تولیدی خود را با استانداردها و گواهینامه های معتبر خارجی و داخلی منطبق ساخته است.
روکش های آلومینیومی وین کلاس که با آلیاژی خاص،متناسب با پروفیل های یو پی وی سی تولید گردیده ; در قسمت نمای ساختمان بصورت کلیپسی روی پنجره نصب می شود.این روکش های آلومینیومی متناسب هر مقطعی،قالب مختص خود را دارد و پنجره های دارای روکش آلومینیومی وین کلاس با روش متمایزی تولید می گردند.
وین کلاس کاور آلومینیومی
کاور آلومینیومی وین کلاس
از مزایایی که این روکش ها به درب و پنجره های دوجداره upvc می افزایند می توان قابلیت رنگ پذیری فوق العاده بالای آن اشاره نمود که درتمامی طیف های آنادایز،دکورال و پودری قابل ارائه بوده و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و ابزار مناسبی در دست طراحان و معماران برای خلق طرح های چشم نوازبه حساب می آید.
از دیگر مزایای پنجره روکش آلومینیومی می توان به حفاظت پروفیل در برابر اشعه ماورا بنفش نور خورشید ، بالا رفتن طول عمر مفید پنجره دوجداره در برابر ضربات وارده و فرساینده های طبیعی اشاره نمود.
از دیدگاه تخصصی نیز این روکش ها در پنجره های یو پی وی سی خمش ها و افتادگی هایی که در لنگه ها صورت می گیرد را به حداقل رسانده و تا میزان بسیار بالایی این مشکلات را از بین خواهد برد.

تولید پروفیل وین کلاس با تکنولوژی نانو

در طول تاریخ بشر از زمان یونان باستان، مردم و بخصوص دانشمندان آن دوره بر این باور بودند که مواد را می‌توان آنقدر به اجزاء کوچک تقسیم کرد تا به ذراتی رسید که خرد ناشدنی هستند واین ذرات بنیان مواد را تشکیل می‌دهند.وین کلاس نانو
شاید بتوان دموکریتوس فیلسوف یونانی را پدرفناوری وعلوم نانو دانست چرا که درحدود ۴۰۰ سال قبل ازمیلاد مسیح اواولین کسی بود که واژه ی اتم را که به معنی تقسیم ‌نشدنی درزبانی است برای توصیف ذرات سازنده مواد به کاربرد.
نقطه شروع وتوسعه اولیه فناوری نانو به طور دقیق مشخص نیست .اما یافتن مثالهایی برای استفاده ازنانو ذرات فلزی در تاریخ چندان سخت نیست. رنگدانه‌ های تزیینی جام مشهورلیکرگوس درروم باستان ( قرن چهارم بعد ازمیلاد) نمونه‌ ای ازآنهاست که حضور نانو بلورها باعث رنگ ویژه جام لیکرگوس گشته است.

وین کلاس,پروفیل وین کلاس,پنجره وین کلاس,پنجره دوجداره وین کلاس,روکش آلومینیومی,کاور آلومینیومی,قیمت پنجره وین کلاس,درب وین کلاس,روکش آلومینیومی وین کلاس