پنجره دوجداره آوان

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC قیمت یراق آلات VHS و قیمت یراق آلات ACCADO را می توانید از فایل پایین صفحه دانلود نمایید

شرکت آریس وارد کننده یراق آلات کامل upvc با برند آکادو (ACCADO) و وی اچ اس (VHS) و لاستیک های EPDM درزبندی با مارک سچیل ترکیه و قطعات توری پلیسه ای آماده ارائه تمامیه ملزومات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به تولید کننده های محترم می باشد.

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC

در ایران یراق درب و پنجره برندهای مختلفی دارد که هر کدام می تواند از چین،آلمان و ترکیه به داخل کشور وارد شده باشد متاسفانه محصولات چین کیفیت بسیار ضعیفی داشته و در مدت زمان کوتاهی خراب می شود محصولات آلمانی مانند ROTO (روتو) کیفیت بسیار بالایی دارد اما به نسبت کیفیت بالا قیمت زیادی نسبت به مارک های دیگر دارد.

یراق آلات وارد شده از کشور ترکیه مارک های مختلفی دارد که معروف ترین و با کیفیت ترین آنها وی اچ اس و آکادو می باشد،این برندها از لحاظ آلیاژ و نوع تولید خیلی با کیفیت بوده و مدت زمان زیادی بدون هیچ مشکلی روی پنجره های upvc کار می کند.

تولیدات پنجره دوجداره این شرکت:

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC روی پنجره وینتک و ویستابست و اسمارت لاین و پلاس پن با همین یراق آلات درجه یک ترکیه تولید می گردد.

برای اطلاع از تخفیفات لیست با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت آکادو

لیست قیمت آکادو ۰۸-۹۹

به علت نوسانات قیمت بازار برای به دست آوردن لیست قیمت نهایی با دفتر فروش تماس حاصل نمایید

لیست قیمت یراق وی اچ اس

لیست قیمت یراق وی اچ اس ۰۸-۹۹

برای فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVCدپوی این شرکت در اکثر زمان ها کامل می باشد شما عزیزان می توانید برای دریافت پیش فاکتور یراق آلات درخواست خود را به تلگرام دفتر با شماره ۰۹۳۸۱۳۵۳۵۴۶ ارسال نموده و منتظر دریافت پیش فاکتور خود بمانید

برچسب ها: