پنجره دوجداره آوان

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را نمیتوان به صورت مترمربع یا کیلویی دقیق قیمت داد زیرا قطعات پنجره دوجداره آلومینیومی و خود آلومینیوم تنوع بسیار زیادی دارد.اما می توان بر اساس پروژه های اجرا شده قبلی قیمت حدودی مترمربع آن را اعلام کرد.

البته قیمت های اعلام شده در زیر به علت نوسان قیمت متریال تغییر خواهد کرد.

انواع قیمت حدودی درب و پنجره دوجداره آلومینیویم:

قیمت پنجره آلومینیومی نرمال که عایق ضعیفی نسبت به سرما و گرما دارد حدودا از مترمربع ۶۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و بسته به نوع یراق و شیشه تا مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم میرسد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بازشو که عایق بسیار قوی دارد زیرا پروفیل آلومینیومی آن به دو قسمت شده و ما بین آن پلی آمید استفاده می شود که باعث شده سرما و گرما به داخل خانه منتقل نشود قیمت پنجره آلومینیومی بازشو ترمال بریک از مترمربعی ۹۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و به نسبت شیشه و یراق آلات و حتی نوع تیپ پروفیل (سری ۶۰ تا سری ۹۰ و نوع فریم) به متری ۳۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم می رسد.

قیمت پنجره ریلی آلومینیوم ترمال بریک که به خاطر ابعاد بزرگتر آن نسبت به پروفیل بازشو قیمت بالاتری دارد اما عایق کشویی از بازشو ضعیف تر می باشد،قیمت پنجره دوجداره ریلی ترمال بریک از متری ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ شروع و تا متری ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم می رسد.

پنجره های کشویی آلومینیومی علاوه بر پهنای زیاد فریم یراق آلات خاصی مانند یراق آلات لیفت هم دارند که باعث می شود قیمت پنجره های ریلی آلومینیومی ترمال بریک از همه گرانتر شود.

نوع رنگ پروفیل آلومینویم هم می توان تاثیر زیادی در قیمت داشته باشد مثلا قیمت رنگ آنادایز از رنگ پودری گرانتر می باشد.   

برچسب ها: