پنجره دوجداره آوان

نماینده رسمی پنجره ویستابست

نماینده رسمی پنجره دوجداره ویستابست

شرکت تولیدی «ویستابست » در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. شرکت ویستابست در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پروفیل upvc به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت (جهت ساخت در و پنجره های UPVC ) در ایران می باشد.

پنجره دوجداره ویستابست در سراسر کشور نمایندگان فعال،کارآزموده و متعهد دارد که باعث می شود این محصول را جزء یکی از با کیفیت ترین پروفیل های یو پی وی سی تولید شده در ایران نام برد. ماشین آلات مورد استفاده این شرکت از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام های کراس مافی آلمان( Krauss Maffei ) و گراینر اتریش ( Greiner ) است.

محصولات پروفیل upvc ویستابست

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

ویستابست در گام نخست پروسه تولید، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت در و پنجره دوجداره UPVC با امکان استفاده از شیشه های یک و دو جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان (۷۱۶-۱ RAL GZ) و۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه اروپا کرد و با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، نسل جدیدی از پروفیل های تولیدی خود را (پروفیل های پنج محفظه ای) در سیزده قالب متفاوت به مرحله تولید رساند

این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۷ قالب های متنوعی دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تا کنون تنوع محصولات تولیدی خود را به ۳۶ نوع پروفیل یو پی وی سی ارتقاء داده است که باعث شده برای هر ساختمانی از نظر نوع درب و پنجره و کیفیت پنجره دوجداره upvc یک پروفیل مخصوص ارائه نماید تا با بهترین کیفیت آن ساختمان را عایق نماید. 

استانداردها و گواهینامه های پروفیل ویستابست

استاندارد و گواهینامه ویستابستویستابست با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان،پروفیل لمینیت درانواع ۳ محفظه ای، ۵ محفظه ای و کشویی در ۴ رنگ لمینت و سفید، ارتقاء داده و در حال حاضر با ۱۰ خط تولیدی و ظرفیت ۱۶۰۰۰ تن، برای انواع قیمت پنجره دوجداره ویستا بست این محصولات را عرضه می نماید.نماینده رسمی پنجره ویستابست

ویستابست هم اکنون همگام با توسعه کمی و کیفی پروفیل های تولیدی خود و همراه با تقاضای روز افزون صنعت ساختمان و توجه ویژه به کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها، پروژه طرح توسعه خود را به منظور افزایش ظرفیت تولید و پاسخ گویی هر چه تمام تر به نیاز روز افزون مشتریان در دست اقدام دارد که طی آن سالانه ظرفیت تولید ۴ برابر خواهد شد.

با توجه به استاندارد ها و حساسیت بسیار زیاد این شرکت شما می توانید کیفیت کامل درب و پنجره دوجداره ویستابست را فقط از نماینده رسمی پنجره ویستابست دریافت نمایید و از عایق بسیار خوب این پنجره دوجداره استفاده نمایید.

برچسب ها: