نماینده رسمی پنجره دوجداره ویستابست

شرکت تولیدی «ویستابست » در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. شرکت ویستابست در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پروفیل upvc به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت(جهت ساخت در و پنجره های UPVC ) در ایران می باشد.

این شرکت در سراسر کشور نمایندگان فعال، کارآزموده و متعهد دارد که باعث میشود این محصول را جزء یکی از با کیفیت ترین پروفیل های یو پی وی سی تولید شده در ایران نام برد. ماشین آلات مورد استفاده این شرکت از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام های کراس مافای آلمان( Krauss Maffei ) و گراینر اتریش ( Greiner ) است.

محصولات پروفیل upvc ویستابست

پروفیل ویستابست,upvc,الو پنجره,پنجره ویستابست,پنجره دوجداره,نماینده رسمی ویستابست,نماینده پنجره ویستابست,محصولات ویستابست

ویستابست در گام نخست پروسه تولید، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت در و پنجره های UPVC با امکان استفاده از شیشه های یک و دو جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان (۷۱۶-۱ RAL GZ) و۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه اروپا کرد و با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، نسل جدیدی از پروفیل های تولیدی خود را (پروفیل های پنج محفظه ای) در سیزده قالب متفاوت به مرحله تولید رساند

این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۷ قالب های متنوعی دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تا کنون تنوع محصولات تولیدی خود را به ۳۶ نوع پروفیل یو پی وی سی ارتقاء داده است.

استانداردها و گواهینامه های پروفیل ویستابست

استاندارد و گواهینامه ویستابستویستابست با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، قالب های متنوع دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تا کنون تنوع محصولات تولیدی خود را به ۳۵ قالب در انواع ۳ محفظه ای، ۵ محفظه ای و کشویی در ۴ رنگ لمینت و سفید، ارتقاء داده و در حال حاضر با ۱۰ خط تولیدی و ظرفیت ۱۶۰۰۰ تن، محصولات خود را عرضه می نماید.

ویستابست هم اکنون همگام با توسعه کمی و کیفی پروفیل های تولیدی خود و همراه با تقاضای روز افزون صنعت ساختمان و توجه ویژه به کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها، پروژه طرح توسعه خود را به منظور افزایش ظرفیت تولید و پاسخ گویی هر چه تمام تر به نیاز روز افزون مشتریان در دست اقدام دارد که طی آن سالانه ظرفیت تولید ۴ برابر خواهد شد.