انواع پنجره دوجداره آشپزخانه

انواع پنجره دوجداره آشپزخانه

پنجره دوجداره آشپزخانه شما چقدر نور طبیعی به داخل می دهد؟آشپزخانه محلی است که نیاز مبرم به نور کافی دارد. از این گذشته، شما برای استفاده از چاقو یا پوست کن نیاز به نور زیاد دارید پنجره های بزرگ با شیشه ساده کلید ورود طبیعی ترین نور به آشپزخانه شما خواهد بود. کمی نور خورشید در روز یکی از بهترین ضدعفونی‌کننده‌هایی است که طبق طراحی پنجره آشپزخانه وجود دارد.

پنجره کشویی عمودی

پنجره های ترانسوم به سبک معماری جداسازی پنجره ها از بقیه سازه با افزودن تقسیم یا مولیون افقی اشاره دارد. زمانی که می خواهید پنجره آشپزخانه خود را بالای اجاق گاز یا سینک آشپزخانه اضافه کنید، اینها سبک های بسیار خوبی از پنجره ها هستند. طراحی شیشه پنجره آشپزخانه نشان می دهد که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و دیدن آنها بسیار لذت بخش است. وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه معاصر می شود، اینها سبک های عالی هستند

پنجره آشپزخانه مدرن با پرده و قاب چوبی

یک آشپزخانه مدرن و مدولار مانند آشپزخانه شما شایسته پنجره ای است که با زیبایی شناسی نیز مطابقت داشته باشد. یک پنجره آشپزخانه مدرن با پرده را می توان با صفحه نمایش یا یک قاب های چوبی دور آن ست کرد که آن را به عنوان یک قاب عکس زیبا در آشپزخانه شما برجسته می کند.

پنجره دوجداره کشویی افقی

برای آشپزخانه‌هایی که تنها فضای پنجره بالای سینک آشپزخانه یا میز آشپزخانه است، پنجره کشویی بهترین انتخاب برای شما می باشد. پنجره‌ کشویی دوجداره یکی از آسان‌ترین سبک‌های پنجره در طراحی پنجره‌های آشپزخانه هستند زیرا بازشوی آن هیچ مزاحمتی برای اطراف پنجره نخواهد داشت.

پنجره‌ دوجداره کشویی همچنین کنترل بهتری بر میزان گردش هوا در اتاق به شما می‌دهند و می‌توانید با تصمیم‌گیری در مورد اینکه چقدر از پنجره کشویی شما واقعاً باز نگه داشته می‌شود کنترل کنید. این انعطاف پذیری می تواند درست مانند پنجره های دوتایی کمک کند.

انواع پنجره دوجداره آشپزخانه

پنجره دوجداره کشویی پاین به بالا

یکی از انواع پنجره دوجداره آشپزخانه سبک های پنجره در طراحی پنجره دوجداره آشپزخانه کوچک، سبک طراحی پنجره دوبل آویزان است. پنجره های دوبل آویزان را می توان از هر جایی باز کرد از بالا یا پایین. درست مانند پنجره‌های کشویی، پنجره‌های دو آویز نیز کنترل زیادی بر گردش هوا در آشپزخانه به شما می‌دهند.

اگر بچه‌های کوچکی دارید این نوع پنجره امنیت خوبی دارد ،قیمت پنجره‌ دوجداره پایین به بالا کشویی بسیار بالا می باشد، زیرا این پنجره‌ها برای عایق‌سازی کودک بسیار بهینه شده‌اند اما یراق آلات آن بسیار گران می باشد.

 

برچسب ها: