قیمت یراق پنجره دوجداره

لیست قیمت یراق آلات VHS و قیمت یراق آلات ACCADO را می توانید از فایل پایین صفحه دانلود نمایید

شرکت آریس قیمت یراق پنجره دوجداره پنجره دوجداره UPVC را از سال ۱۳۸۵ در ایران ارائه می نماید. این شرکت وارد کننده یراق آلات کامل upvc با برند آکادو (ACCADO) و وی اچ اس (VHS) و لاستیک های EPDM درزبندی با مارک سچیل ترکیه  آماده ارائه تمامیه ملزومات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به تولید کنندگان محترم می باشد.

فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC

در ایران یراق درب و پنجره برندهای مختلفی دارد که هر کدام می تواند از چین،آلمان و ترکیه به داخل کشور وارد شده باشد متاسفانه محصولات چین کیفیت بسیار ضعیفی داشته و در مدت زمان کوتاهی خراب می شود محصولات آلمانی مانند ROTO (روتو) کیفیت بسیار بالایی دارد اما به نسبت کیفیت بالا قیمت زیادی نسبت به مارک های دیگر دارد.

یراق آلات وارد شده از کشور ترکیه مارک های مختلفی دارد که معروف ترین و با کیفیت ترین آنها وی اچ اس و آکادو می باشد،این برندها از لحاظ آلیاژ آبکاری و نوع تولید خیلی با کیفیت بوده و مدت زمان زیادی بدون هیچ مشکلی روی پنجره های upvc کار می کند البته نوع استفاده از یراق آلات توسط کاربر در طول عمر یراق بسیار تاثیر گذار می باشد.

لیست قیمت یراق آلات زیر برای تولید کنندگان و همکاران گرامی می باشد لزا برای آنکه بخواهید قیمت پنجره ، یراق آلات و شیشه مونتاژ شده را به صورت کامل و جامع به دست آورید به قسمت قیمت پنجره دوجداره مراجعه نمایید و از اطلاعات بسیار کامل این صفحه استفاده نمایید تا به طور دقیق مبلغ نهایی برای اجرای درب و پنجره های مورد نیاز خود را به دست آورید.

به علت نوسانات قیمت بازار برای به دست آوردن لیست قیمت نهایی با دفتر فروش تماس حاصل نمایید

قیمت یراق آکادو برای پنجره دوجداره upvc

تولیدات شرکت آکادو(ACCADO) در ترکیه با کیفیت بالا برای رقابت در کشور ها و برند های مختلف می باشد که این کارخانه از سال دو هزار و نه شروع به تولید یراق آلات درب و پنجره upvc نموده است.تولیدات بوسیله دستگاه های مدرن،محصولات این شرکت یعنی یراق آلات درب و پنجره upvc این کارخانه را موفق به کسب معتبرترین استانداردهای نموده است که همین امر یراق آلات upvc آکادو را از سایر یراق آلات ترک متفاوت نموده است.

قیمت یراق آکادو

این استانداردها مانند آی اف تی و همینطور رال کشور آلمان،تکنالیا در اسپانیا و همینطور استاندارهای کامل کشور ترکیه می باشد. که پس از گذراندن آزمون های مختلفی از جمله تست نمک جهت اثبات عدم زنگ زدگی، تست مقاومت در برابر فشار باد و نفوذ آب،تست های امنیتی و ماندگاری، موفق به کسب آنها شده است. آبکاری ۱۲ میکرونی، رنگ نقره ای مات از مزایای یراق آلات آکادو و نشان از کیفیت و اعتبار این برند جهانی دارد.

لیست قیمت آکادو

دانلود لیست کامل یراق آکادو

لیست قیمت اسپانیولت تک حالته آکادو

اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۴۰ سانتی ۲۷۳,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۶۰ سانتی ۳۵۱,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۸۰ سانتی ۴۰۶,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۰۰ سانتی ۴۹۵,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۲۰ سانتی ۵۷۱,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۴۰ سانتی ۶۵۴,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۶۰ سانتی ۷۳۵,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۸۰ سانتی ۸۲۴,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۲۰۰ سانتی ۹۲۲,۰۰۰

قیمت یراق وی اچ اس برای یو پی وی سی

با اضافه شدن و تغییر کردن صنعت و تولیدات یو پی وی سی تولیدات کارخانه وی اچ اس هم تغییرات فراوانی کرده است،این تغییرات علاوه بر تنوع بسیار زیاد محصولات که بسته به نیاز منازل و مشتریان عزیز است بلکه در کیفیت و استاندارد هم بوده است تا جایی که VHS به یکی از شرکت های مورد اطمینان در زمینه یراق آلات درب و پنجره upvc محسوب می گردد.

قیمت یراق وی اچ اس vhs

لیست قیمت یراق وی اچ اس

دانلود لیست قیمت کامل یراق وی اچ اس

لیست قیمت اسپانیولت تک حالته وی اچ اس

اسپانیولت نرمال(گالوانیزه) ۴۰ سانتی ۲۴۴,۵۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه) ۶۰ سانتی ۳۱۳,۵۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۸۰ سانتی ۳۷۸,۵۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۰۰ سانتی ۴۵۹,۵۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۲۰ سانتی ۵۲۹,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۴۰ سانتی ۶۰۰,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۶۰ سانتی ۶۷۷,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۱۸۰ سانتی ۷۴۶,۰۰۰
اسپانیولت نرمال(گالوانیزه)  ۲۰۰ سانتی ۸۲۹,۵۰۰

برای فروش یراق آلات پنجره دوجداره UPVC موجودی و دپوی این شرکت در اکثر زمان ها کامل می باشد شما عزیزان می توانید برای دریافت پیش فاکتور یراق آلات درخواست خود را به تلگرام دفتر با شماره ۰۹۳۸۱۳۵۳۵۴۶ ارسال نموده و منتظر دریافت پیش فاکتور خود بمانید

برچسب ها: