اطلاعاتی درباره آلومینیوم ترمال بریک

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست؟

پنجره های آلومینیومی قدیمی در برابر عناصر جوی مانند سرما و گرما مقاوم هستند ولی آلومینیوم چون رسانای خوبی از لحاظ سرما و گرما می باشد این عمر باعث می شود دمای بیرونی با دمای داخل یکی شود.

برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام آلومینیوم ترمال بریک تولید گردید که بین آلومینیوم به دو قسمت تقسیم شده و توسط لایه پلاستیک به نام پلی آمید به هم وصل می شود که باعث شکست حرارت که همان کلمه ترمال بریک می باشد.

مزایای پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک

درب و پنجره دوجداره ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد در این پنجره تعبیه یک عایق از جنس پلی آمید  باعث شده  است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود این روش این امکان را به ما می دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد.

در ضمن این جدا سازی امکان استفاده از جنس متفاوت دیگری را برای قاب داخلی یا بیرونی فراهم می آورد. این امر باعث ایجاد پنجره هایی با قاب های بیرونی آلومینیومی و قاب های داخلی از جنس UPVC را فراهم می سازد.

فریم یا همان قاب ها به صورت چند جداره هستند. این محفظه نه تنها باعث کاهش انعطاف پذیری می شود بلکه هوای داخل قاب ها را نیز به دام می اندازد که به عنوان یک عایق اضافی عمل می کند.

گزینه دیگر استفاده از پنجره های چوبی با روکش آلومینیومی است.این طرح های پنجره از قاب های ساخته شده از چوب ساخته شده است که دارای فریم بیرونی آلومینیومی است. این به شما پنجره ای با چوب در داخل ، الوار و آلومینیوم در خارج می دهد.

 قابلیت دیگر این محصول عایق بندی صد درصد فضای درونی ساختمان است.ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره های لولایی و دو جهت باز شو و فیکس درب و  پنجره دوجداره upvc را دارا میباشد.

 رنگهای آلومینیوم ترمال بریک به دو دسته تقسیم میشود:

  • رنگهای پوری(رنگ کوره ای) که دارای تنوع بسیار زیادی می باشد.

این نوع رنگ مانند رنگ روغنی ماشین می باشد ابتدا در استخر رنگ به تمام قسمت های پروفیل رنگ رسانده می شود سپس با دمای بالا آن را حرارت داده تا مقاومت بیشتری پیدا کند.

رنگ پنجره upvc

  • رنگهای آنادایز مات و براق پنجره آلومینیومی

که ضد خش بوده وبه صورت براق و کدر تولید می گردد،این رنگ از پر طرفدارترین رنگهای مورد استفاده در،درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک می باشد.این نوع رنگ در صنعت پنجره upvc  وجود ندارد و همین عمر باعث می شود مشتریان خاص خود را جذب نماید

 قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی 

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را نمیتوان به صورت مترمربع یا کیلویی دقیق قیمت داد زیرا قطعات پنجره دوجداره آلومینیومی و خود آلومینیوم تنوع بسیار زیادی دارد.اما می توان بر اساس پروژه های اجرا شده قبلی قیمت حدودی مترمربع آن را اعلام کرد.اما طراحی و متریال مصرفی در این نوع پنجره بسیار متنوع می باشد و در قیمت نهایی تاثیر به سزایی خواهد داشت.قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

انواع قیمت حدودی درب و پنجره دوجداره آلومینیوم

قیمت پنجره آلومینیومی نرمال که عایق ضعیفی نسبت به سرما و گرما دارد حدودا از مترمربع ۶۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و بسته به نوع یراق مصرفی که مثلا تک حالته یا دوحالته باشد و یا نوع شیشه که ساده یا رنگی یا سکوریت باشد تا مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم میرسد.

پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک بازشو که عایق بسیار قوی دارد زیرا پروفیل آلومینیومی آن به دو قسمت شده و ما بین آن پلی آمید استفاده می شود که باعث شده سرما و گرما به داخل خانه منتقل نشود قیمت پنجره آلومینیومی بازشو ترمال بریک از مترمربعی ۹۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و به نسبت شیشه و یراق آلات و حتی نوع تیپ پروفیل (سری ۶۰ تا سری ۹۰ و نوع فریم) به متری ۳۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم می رسد.

پنجره ریلی آلومینیوم ترمال بریک که به خاطر ابعاد بزرگتر آن نسبت به پروفیل بازشو قیمت بالاتری دارد اما عایق کشویی از بازشو ضعیف تر می باشد،قیمت پنجره دوجداره ریلی ترمال بریک از متری ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ شروع و تا متری ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم می رسد.

 علاوه بر پهنای زیاد فریم پنجره های کشویی آلومینیومی یراق آلات خاصی مانند یراق آلات لیفت هم دارند که باعث می شود قیمت پنجره های ریلی آلومینیومی ترمال بریک از همه گرانتر شود.

نوع رنگ پروفیل آلومینیوم هم می تواند تاثیر زیادی در قیمت داشته باشد مثلا قیمت رنگ آنادایز از رنگ پودری گرانتر می باشد البته در نظر داشته باشید که قیمت های فوق به خاطر تغییرات قیمتی در متریال ثابت نبوده و تغییر می نماید که بهترین راه استعلام برای قیمت های جدید تماس با دفتر فروش می باشد.

برچسب ها: