بهترین مارک پنجره دو جداره upvc

بهترین مارک پنجره دو جداره upvc که در ایران تولید می شود چیست؟

برای خرید هر چیزی مارک آن کالا و کشور سازنده نشان دهنده کیفیت و جنس خوب آن می باشد هر کشوری تخصص تولید یک یا چند محصول با کیفیت را دارد که دنیا معروف می شود،برای مثال در صنعت ما بهترین مارک پنجره دو جداره upvc را کشور آلمان تولید می نماید این کشور اولین تولید کننده یو پی وی سی می باشد که انقلابی در تولید پنجره دوجداره با عایق بسیار بالا در تقریبا ۴۰ سال پیش نموده است.

البته آلمان در عرصه ساختمان و مصالح ساختمانی یکی از کشور های پیشرو می باشد که بهترین تکنولوژی ها در این کشور مشغول به ساخت و تولید جدیدترین مصالح ساختمانی می باشد،علاوه بر آن آلمان یکی از بهترین سازنگان ماشین آلات ساختمانی هم است.

صنعت یو پی وی سی در ایران حدودا ۱۵ الی بیست سال است که در ساختمان های نوساز استفاده می شود و تقریبا ۱۰ سال است که پنجره های قدیمی آهن و آلومینیومی را تعویض نموده و پنجره دوجداره upvc را جایگزین آن می کنند،در اصل این صنعت تازه در کشورمان شناخته شده و مردم از مزایای آن مطلع شده اند.بهترین مارک پنجره دو جداره upvc

پنجره یو پی وی سی از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که هر کدام مارک های مختلفی دارد:
  1. پروفیل مصرفی در پنجره دوجداره که برند های بسیار زیادی دارد اما دو برند در ایران حرف اول را می زنند،بهترین مارک پروفیل در ایران ویستابست می باشد به خاطر ضخامت زیاد دیواره و متریال تشکیل دهنده آن که تحت لیسانس رال آلمان می باشد و دومین پروفیل با کیفیت وین تک است که در رده دوم قرار دارد.
  2. یراق آلات مصرفی در درب و پنجره دوجداره که آن هم تنوع زیادی در مارک دارد اما باکیفیت ترین یراق با مارک روتو آلمان می باشد که قیمت بسیار زیاد آن باعث شده انتخاب آن سخت شود اما مارک های یراق آلات کشور ترکیه مانند آکادو و وی اچ اس از با کیفیت ترین یراق ها بوده و ظول عمر بسیار بالایید دارند.
  3. شیشه دوجداره  یا سه جداره که شیشه خام آن باید از سوپرکلیر فلوت ساخت شهر های قزوین و یا یزد باشد،شیشه های بلژیک و چین هم در ایران موجود است اما به خاطر هزینه های حمل و گمرک قیمت بسیار زیادی دارد،چسب و اسپیسرهای مصرفی آن باید از مارک های ترکیه باشد.

همه این مطالب بسیار مهم می باشد اما واقعیت این است که کیفیت نهایی در نحوه تولید و نصب می باشد زیرا اگر تولید کننده ای که دستگاه تولید پنجره مدرن و اطلاعات و تجربه کافی برای تولید نداشته باشد بهترین مارک ها را هم در اختار داشته باشد نمی تواند یک درب و پنجره دوجداره با کیفیت تولید نماید.

برچسب ها: