پنجره دوجداره آوان

توری پنجره و درب پلیسه ای

توری پلیسه ای پنجره و درب ضد حشره

توری پلیسه ای پنجره و درب ضد حشره را می توان بر روی انواع درب و پنجره های UPVC و دیگر پنجره ها مانند آهن ،آلومینیوم و چوب نصب نمود.این نوع توری مزایای منحصر به فردی نسبت به انواع مشابه دارد.

این نوع توری به صورت پلیسه ای (آکاردئونی) عرضه می گردد،جنس توری پلیسه ای از نوع فایبر گلاس رزین خورده می باشد که در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم بوده و پوسیده نمی شود،توری های پلیسه ای علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل خانه های شما جلوگیری می کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز به خانه های شما جلوگیری می کند.

توری ثابت ضد حشره

توریهای ثابت قابلیت بازشدن نداشته و دسترسی به قسمتهای بیرونی پنجره امکان پذیر نمی باشد و همیشه جلوی دید می باشد،اما توری های پلیسه ای در زمان استفاده جلوی لنگه را کاملا پوشانده و در زمان عدم نیاز به توری پلیسه ای، درون کاور خود جمع شده که دیگر دیده نمی شود و درون کاور خود محفوظ می ماند،این امر باعث طول عمر بیشتر این توری ها می شود.

توری پلیسه ای ضد حشره

توری پنجره و درب پلیسه ای

این نوع توری نسل جدید توری های درب و پنجره دوجداره UPVC می باشد که به صورت دستی در جهت چپ و راست (افقی) حرکت می کند. این توری از جنس فایبر گلاس بوده که به سختی دوده، چربی و گرد و غبار را به خود می گیرد و به دلیل نوع جنس توری نیازی به شستشو نداشته و در صورت نیاز به تمیز کردن تنها با یک جارو برقی تمیز می شود. این نوع توری پلیسه ای دارای یک قاب محافظ بوده که در هنگام عدم نیاز به توری در آن قاب جمع می شود که در شکل زیر مشاهده می کنید.

توری پنجره

  • این توری بر خلاف توری های رولینگ محدودیت های ابعاد را نداشته و در ابعادهای بزرگ(درب) قابل اجرا می باشد.
  • جنس توری مصرفی از نوع فایبر گلاس می باشد که در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و گام ها به مرور زمان باز نمی شود و نظافت بسیار آسان است.
  • آلومینیوم های مصرفی با شمش درجه یک می باشد که عرض بالایی پهن تر از عرض پایین تولید می شود.
  • داخل آلومینیوم برای درز بندی از لاستیک ای پی دی ام استفاده می شود.
  • در قسمت بالا و پایین مکانیزم متحرک قلطک قرار داده می شودکه باعث روان تر شدن متحرک می گردد.
  • یراق آلات توری تولید شرکت اس دی اس ترکیه و آلومینیوم ها تولید ایران می باشد.
  • رنگ آلومینیوم توری به صورت آماده سفید و قهوه ای می باشد که در صورت سفارش رنگ خاص،برای رنگ آمیزی به کارگاه رنگ ارسال می گردد.

[av_button_big label=’دانلود لیست قطعات توری پلیسه ای’ description_pos=’below’ link=’manually,https://www.aris-upvc.com/wp-content/uploads/2019/11/ملزومات-توری.pdf’ link_target=’_blank’ icon_select=’yes-left-icon’ icon=’ue82d’ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-wxcy’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

شرکت آریس وارد کننده توری پلیسه ای پنجره و درب ضد حشره از کشور ترکیه می باشد و برای نمایندگان و همکاران قیمت بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

لیست قطعات توری پلیسه ای
۱ پروفیل ارتفاع پلیسه ای سفید ۱۷۵,۵۰۰ متر
۲ پروفیل متحرک پلیسه ای سفید ۲۵۱,۰۰۰ متر
۳ پروفیل عرض بالایی پلیسه ای سفید ۲۱۵,۰۰۰ متر
۴ پروفیل عرض پایینی سفید ۱۲۲,۵۰۰ متر
۵ ست کامل یراق پلیسه ای سفید ۱۴۶,۰۰۰ متر
۶ لاستیک توری درب و پنجره پلیسه ای ۱۹,۵۰۰ متر
۷ لاستیک پروفیل متحرک توری پلیسه ای ۱۵,۳۰۰ متر
۸ باندچسب دوطرفه ۱۶,۵۰۰ متر
۹ پروفیل قاب توری ثابت ۱۱۲,۰۰۰ متر
۱۲ تسمه پلاستیکی نگهدارنده ۱۴,۵۰۰ متر
۱۴ نخ تعادل توری پلیسه ای ۴,۵۰۰ متر
۱۵ تور پلیسه ای طوسی ۱۷۳,۰۰۰ متر
۱۶ اسپری روغنی ۳۵۰,۰۰۰ عدد

برچسب ها: