پنجره دوجداره آوان

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست؟

پنجره های آلومینیومی قدیمی در برابر عناصر جوی مانند سرما و گرما مقاوم هستند ولی آلومینیوم چون رسانای خوبی از لحاظ سرما و گرما می باشد این عمر باعث می شود دمای بیرونی با دمای داخل یکی شود.

برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام آلومینیوم ترمال بریک تولید گردید که بین آلومینیوم به دو قسمت تقسیم شده و توسط لایه پلاستیک به نام پلی آمید به هم وصل می شود که باعث شکست حرارت که همان کلمه ترمال بریک می باشد.پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریکمزایای پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک

درب و پنجره دوجداره ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد در این پنجره تعبیه یک عایق از جنس پلی آمید  باعث شده  است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود این روش این امکان را به ما می دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد.

در ضمن این جدا سازی امکان استفاده از جنس متفاوت دیگری را برای قاب داخلی یا بیرونی فراهم می آورد. این امر باعث ایجاد پنجره هایی با قاب های بیرونی آلومینیومی و قاب های داخلی از جنس UPVC را فراهم می سازد.

فریم یا همان قاب ها به صورت چندجداره هستند. این محفظه نه تنها باعث کاهش انعطاف پذیری می شود بلکه هوای داخل قاب ها را نیز به دام می اندازد که به عنوان یک عایق اضافی عمل می کند.

گزینه دیگر استفاده از پنجره های چوبی با روکش آلومینیومی است.این طرح های پنجره از قاب های ساخته شده از چوب ساخته شده است که دارای فریم بیرونی آلومینیومی است. این به شما پنجره ای با چوب در داخل ، الوار و آلومینیوم در خارج می دهد.

 قابلیت دیگر این محصول عایق بندی صد درصد فضای درونی ساختمان است.ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره های لولایی و دو جهت باز شو و فیکس درب و  پنجره دوجداره upvc را دارا میباشد.

 رنگهای آلومینیوم ترمال بریک به دو دسته تقسیم میشود:

  • رنگهای پوری(رنگ کوره ای) که دارای تنوع بسیار زیادی می باشد.

این نوع رنگ مانند رنگ روغنی ماشین می باشد ابتدا در استخر رنگ به تمام قسمت های پروفیل رنگ رسانده می شود سپس با دمای بالا آن را حرارت داده تا مقاومت بیشتری پیدا کند.

رنگ پنجره upvc

  • رنگهای آنادایز مات و براق پنجره آلومینیومی

که ضد خش بوده وبه صورت براق و کدر تولید می گردد،این رنگ از پر طرفدارترین رنگهای مورد استفاده در،درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک می باشد.این نوع رنگ در صنعت پنجره upvc  وجود ندارد و همین عمر باعث می شود مشتریان خاص خود را جذب نماید

قیمت درب و پنجره دو جداره آلومینیویم ترمال بریک را می توان در قسمت قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی مشاهده نمایید.

برچسب ها: