نمونه پیش فاکتور پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود

قیمت پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود ؟

برای به درست آوردن قیمت پنجره دوجداره ابتدا باید بدانیم که چه متریالی در پنجره دوجداره استفاده می گردد.

قطعات مختلف پنجره دوجداره upvc :

  1. پروفیل یو پی وی سی که در هنگام تولید متریال دیگری هم به آن اضافه می شود مانند گالوانیزه مهار،لاستیک آببندی و پیچ های نگهدارنده گالوانیزه.
  2. پروفیل upvc با گالوانیزه،لاستیک،پیچ و پروفیل دیگری به نام زهوار نگهدارنده شیشه با یکدیگر جمع شده و قیمت پروفیل پنجره دوجداره به دست می آید.
  3. یراق آلات پنجره دوجداره به نسبت نوع آن قطعات مختلفی دارد ماننده یراق تک حالته که مجموع لولا،اسپانیولت،دستگیره و زاماک یک ست یراق تک حالته را تشکیل می دهد.
  4. شیشه دوجداره که به نوع شیشه بستگی دارد که ساده،رنگی یا رفلکس باشد و ضخامت آن چقدر باشد مجموع شیشه اسپیسر چسب و سیلیکاژل قیمت یک متر شیشه دوجداره می باشد.
قیمت پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود

قیمت پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود

هزینه نصب که به نوساز و یا تعویضی بودن پنجره و نوع نصب روی سنگ و یا آهن بستگی دارد که درصد هزینه در پایین فاکتور را تشکیل می دهد.هر برندی ماننده پنجره دوجداره وین تک و یا پنجره دوجداره ویستا بست قیمت پروفیل و نوع گالوانیزه آن باهم متفاوت است،این امر باعث می شود پروفیل پنجره دوجداره upvc با یکدیگر متفاوت باشد.

قیمت یراق به کشور تولید کننده آن بستگی دارد که می تواند کشور سازنده آن ایران،چین،ترکیه و یا آلمان باشد که به ترتیب گفته شده قیمت ها تغییر خواهد کرد.

شیشه مصرفی می تواند در یک شیشه بری ساده مانند شیشه بری داخل هر محل تولید شود می تواند در یک کاخانه تولید شیشه دوجداره مجهز به دستگاه ها اتوماتیک تولید شود که چسب های مخصوص و تزریق گاز آرگون در آن اجرا شده تا عایق بسیار خوبی در برابر سرما گرما و صدا باشد.

بهترین راه برای به دست آوردن قیمت پنجره دوجداره ارسال ابعاد حدودی درب و پنجره مورد نیاز خود به واتساپ یا تلگرام دفتر آوان صنعت می باشد.

 

برچسب ها: