پنجره دوجداره انزو

پنجره دوجداره انزو – امروزه پنجره دوجداره در ساختمان ها به وفور استفاده می شوند و طرفداران بسیاری پیدا کرده است . این پنجره ها علاوه بر ظاهر زیبایی که برای ساختمان به ارمغان می آورند باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند.

همین دو عامل باعث محبوبیت این پنجره ها شده است . همانطور که می دانید شرکت ها و برندهای زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند . یکی از معروف ترین آن ها برند انزو می باشد که در این مطلب قصد صحبت درباره آن را داریم .

پنجره های دو جداره از یک قاب یا از جنس UPVC یا از جنس آلمینیوم ساخته شده است . شیشه این پنجره ها به صورت دوجداره می باشند که در بین آن ها با گاز های نجیب مانند آرگون پر شده است ، این گاز باعث می شود تا این پنجره ها در برابر حرارت و صدا عایق باشند و اجازه نفوذ به گرد و غبار را نمی دهند .

خرید پنجره دوجداره انزو

برند انزو از تولیدات شرکت آورتا می باشد ، که در سال ۱۳۸۵ کار خود را در زمینه تولید پروفیل UPVC شروع کرده بود . هدف این شرکت ساخت پنجره هایی بود که با راندمان بالا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند .

در واقع انزو نوع خاص مواد UPVC این پنجره ها می باشد ، که با کیفیت بسیار مرغوب ساخته شده است . به خاطر کیفیت بالا ، این مواد بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

مشخصات پنجره دوجداره انزو

کیفیت پروفیل این پنجره ها بسیار بالا می باشد و از به روزترین استانداردهای دنیا در ساخت آن ها استفاده شده است .دومین موردی که باعث محبوبیت این پنجره ها شده است ، استفاده از یراق آلات با کیفیت در آن ها می باشد . ویژگی بعدی این محصول نوارهای درزبندی آن می باشد ، که از نوع EPDM هستند . این نوارها دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند ، که باعث می شود باز و بسته شدن پنجره ها به راحتی انجام شود .

برچسب ها: