windowupvccircle

پنجره دوجداره محوری

پنجره دوجداره محوری عموما طراحی این مدل کار سختی بوده و از این رو نسبت به سایر مدل ها کمیاب ترند. باز و بسته شدن این گونه پنجره ها بر روی یک محور قطری صورت می گیرد. پنجره های دوجداره محوری بسیار مدرن و زیبا می باشند.

پنجره دوجداره محوری چیست؟

چرخیدن لنگه بازشو حول یک محور مهم ترین مزیت پنجره محوری است. سیستم پنجره دوجداره محوری جزء یراق آلات خاص است که در ابعاد و لنگه های بازشوی بزرگ کاربرد دارد. با باز کردن کردن دستگیره که در زیر لنگه قرار دارد، پنجره محوری در یک جهت حول یک محور حرکت می کند و می توان زاویه آنرا تنظیم کرد. محور گردش پنجره دوجداره محوری Upvc بصورت ۱۸۰ درجه است.

از جمله برندهای مطرح یراق آلات پنجره محوری می توان یراق آلمانی هاوتاو HAUTAU سری ترنادو TORNADO را نام برد. به غیر از سیستم یراق آلات متفاوت ، پروفیل Upvc این پنجره نیز با پروفیل دیگر پنجره ها تفاوت دارد.

ابعاد این نوع پنجره

استاندارد عرض و ارتفاع بازشوی پنجره محوری در یراق ترنادو ۲۰۰ برابر با حداکثر عرض ۲٫۳۵ متر و ارتفاع ۲٫۲ متر است که در آن بطور تقریبی ۵ متر مربع شیشه بکار می رود. برای محاسبه وزن شیشه آنلاین کلیک کنید.

عایق بندی پنجره محوری دوجداره، همانند پنجره دوحالته بطور کامل انجام می گردد.

پنجره محوری کاملا بصورت سفارشی انجام می شود و یراق آلات آن با توجه به ابعاد پنجره سفارش داده می شود. بنابراین قیمت پنجره محوری به قیمت یورو و هزینه سفارش و دریافت آن محاسبه می گردد.

برچسب ها: ,