چرا استعلام قیمت پنجره دوجداره متفاوت است

چرا استعلام قیمت پنجره دوجداره متفاوت است

برای آنکه بدانیم چرا استعلام قیمت پنجره دوجداره متفاوت است به چند نکته بسیار مهم باید دقت نمود که باعث می شود شما در اتخاب تولید کننده و فروشنده پنجره کمک نماید.

ابتدا باید بدانید که یک درب و پنجره دو جداره چه متریالی دارد که در پیش فاکتور محاسبه می شود و شما باید به آنها توجه نمایید که در استعلام بهاء ذکر شده باشد برای این منظور نمونه ای از پیش فاکتور پنجره دوجداره upvc را در زیر به نمایش گذاشته ایم تا مشتریان عزیز ملاحظه نمایند.

چرا استعلام قیمت پنجره دوجداره متفاوت است

نمونه استعلام قیمت پنجره دوجداره

آیتم های داخل پیش فاکتور که باید ذکر شوند

  1. مارک پروفیل upvc و سری ۶۰ یا ۷۰ بودن آن و نوع فریم مصرفی که ساده یا بازسازی بودن را به طور کامل و واضح مشخص شده باشد.
  2. برند یراق آلات مصرفی از نظر کشور سازنده مانند ترکیه،ایران یا آلمان و نوع آن که تک حالته،دوحالته و یراق درب را مشخص کند
  3. نوع شیشه از نظر رنگ،ضخامت و تولید کننده آن که به صورت کارخانه ای است یا دستی تولید می شود.
  4. گالوانیزه محار داخل پروفیل upvc که با ضخامت و سایز استاندارد و در تمام مقاطع وجود داشته باشد.
  5. حتما طراحی و تعداد درب و پنجره های مورد نیاز با پیش فاکتور ارسال شود زیرا در قیمت نهایی پنجره دوجداره بسیار تاثیر گذار است.
  6. در محاسبه درب ها آیا از پروفیل لنگه درب استفاده شده است یا از لنگه پنجره ای به جای آن استفاده شده.
  7. در صورتی که به جای لنگه درب از لنگه پنجره استفاده شود یراق سوییچی نمی توان نصب نمود و یراق تک حالته جایگزین آن می شود که از یراق مخصوص درب ارزانتر است.
  8. آیا تمام هزینه ها مانند تخلیه پنجره قدیمی،توری ضد حشره،حمل و انتقال به طبقه و غیره در پیش فاکتور محاسبه شده است یا بعدا به فاکتور اضافه می شود.

در کل باید بدانیم که متاسفانه می توان در نحوه دادن قیمت پنجره دوجداره تغییرات بسیار زیادی بوجود آورد که قیمت تمام شده از دید مشتری تفاوت زیادی داشته باشد برای آنکه از خرید خود مطمئن شوید حتما به دفتر فروشنده رفته و نمونه کارهای اجرا شده را مشاهده نمایید.

 

برچسب ها: