چگونه پنجره قدیمی با پنجره دوجداره تعویض می شود

چگونه پنجره قدیمی با پنجره دوجداره تعویض می شود

راه حل برخی از مشکلات بسیار بزرگ در خانه های هایی که عایق خوبی ندارند مثلا سر و صدای زیاد به داخل منزل ورود می کند و از نظر سرمایش و گرمایش ضعف دارند و یا اینکه گرد و غبار و خاک همیشه روی وسایل خانه وجود دارد تعویض پنجره های قدیمی آهنی،آلومینیومی و چوبی با تکنولوژی جدید به نام درب و پنجره دوجداره  upvc می باشد.

این روزها به خاطر شلوغی زیاد خیابان ها و تردد ماشین ها در کوچه و خیابان تقریبا جایی وجود ندارد که بخواهید برای خوابیدن و استراحت کردن از سر و صدا دور باشید،یکی از مهمترین زمان برای ترمیم بدن و آرامش گرفتن جسم و روح بدن زمان خوابیدن است.

وقتی که انسان برای استراحت کردن به خواب می رود ترمیم بدن شروع می شود اگر در زمان ترمیم بدن عاملی باعث بیدار شدن شود ترمیم درست انجام نمیشود و یکی از عوارض بد آن به هم ریختگیه اعصاب می باشد.سر و صدای ماشین،ساخت ساز ساختمان های جدید و غیره که به داخل منزل وارد می شود عامل اصلی در جلوگیری از خواب خوب و آرامش گرفتن است.

تکنولوژی جدید درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم ترمال بریک برای جلوگیری از ورود صدا،سرما،گرما و خاک ساخته شده است این پنجره های جدید قابلیت جایگزین شدن با پنجره های قدیمی را دارد که باعث می شود تا حد بسیار زیادی عایق خانه تغییر نماید.

چگونه پنجره قدیمی با پنجره دوجداره تعویض می شود

چگونه پنجره قدیمی با پنجره دوجداره تعویض می شود

  1. ابتدا از شرکت تولید کننده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی استعلام قیمت پنجره دوجداره تهیه نمایید.
  2. پس از تایید پیش فاکتور و طرح ارسال شده توسط تولید کننده کارشناس آن شرکت جهت اندازه گیری دقیق و طراحی نهایی و مشاوره به محل اعزام می گردد و قرارداد منعقد می گردد.
  3. تولید پنجره دوجداره upvc  حدودا یک هفته تا بیست روز زمان میبرد پس از آماده شدن به محل نصب ارسال می گردد و فردای آن نصاب برای نصب مراجعه می نماید.
  4. نصاب ابتدا تقسیمات داخل پنجره های قدیمی را برش داده و هر چیزی غیر از فریم دور پنجره را بدون آن که هیچ تخریبی در دیوار و اطراف پنجره بوجود آید را تخلیه می نماید.
  5. در مرحله آخر نوبت به نصب پنجره دوجداره می شود که ابتدا پنجره سپس شیشه را نصب می نماید و پس از عایق کردن دور درب و پنجره رگلاژ نهایی را انجام داده و کار خود را به اتمام می رساند.
برچسب ها: