کرکره یا پرده بین شیشه دوجداره

اگر به دنبال پنجره های دوجداره جدید برای خانه خود هستید، چرا به خرید پنجره با کرکره یا پرده بین شیشه فکر نکنید.محبوبیت شیشه های دو جداره با پرده های یکپارچه در حال افزایش است و انتخاب این نوع شیشه مزایای زیادی دارد.

پرده بین شیشه دوجداره جایگزینی برای انواع پرده های سنتی هستند که در طیف وسیعی از سبک ها وجود دارند.مانندکرکره ای خواهد بود که کاملاً بین شیشه های دو جداره وکیوم می شود.کرکره یا پرده بین شیشه دوجداره

مزایای کرکره یا پرده بین شیشه دوجداره چیست؟

  1. پرده بین شیشه دو جداره مهر و موم شده قرار دارد که به شما این مزیت را می دهد که نیازی به نظافت نداشته باشد! اگر سعی کرده‌اید پرده‌های سنتی را تمیز کنید، متوجه می‌شوید که این کار چقدر سخت و هزینه بر است
  2. با این حال، این فقط جنبه تمیز کردن نیست که این پرده ها را به یک انتخاب سودمند تبدیل می کند. مهر و موم کردن کرکره درشیشه دو جداره به این معنی است که احتمال آسیب دیدن پرده ها بسیار کمتر است. این امر به ویژه در صورتی مفید است که کودکان یا حیوانات خانگی دارید که ممکن است به پرده آسیب جدی بزنند.
  3. یکی دیگر از مزایای این نوع کرکره این است که کاملاً متناسب با پنجره شما طراحی شده است. از آنجایی که در داخل پنجره قرار می گیرد، هیچ مشکلی در اندازه وجود ندارد پس مشکلی با ورود نور زیاد وجود ندارد زیرا کاملاً فضای داخل پنجره را پوشش می دهند.
  4. همچنین نیازی نیست افراد دیگری برای نصب پرده انتخاب کنید و به شخص دیگری پول بدهید.همینطور در زمانی که می خواهید پنجره را باز نمایید دیگر نیازی نیست نگران گیر کردن پرده و تکانهای پرده توسط وزش باد باشید.

قیمت پنجره دوجداره

فرآیند نصب شامل چه مواردی است؟

مراحل نصب شیشه دوجداره با پرده های یکپارچه ساده است. شما ابتدا انواع پنجره ها و درهای مورد نظر خود را انتخاب می کنید و از بین طیفی از سبک های مختلف دکور خود انتخاب می کنید.

پنجره ها و درب ها به اندازه ساخته می شوند و نصاب های دوجداره پنجره ها و درهای جدید شما را نصب می کنند. اگر پنجره‌ها و درهای جدید نمی‌خواهید اما می‌خواهید پرده‌های یکپارچه داشته باشید، نگران نباشید، این امکان وجود دارد که پرده‌های انتگرال را در برخی از پنجره‌ها و درهای موجود تعبیه کنید.

این به اندازه و نوع پنجره‌ها و درهایی که قبلاً دارید بستگی دارد زیرا باید فضای کافی بین شیشه‌ها وجود داشته باشد تا پرده‌ها در آن قرار گیرد و به درستی کار کنند. اگر می‌توانید پرده‌های یکپارچه نصب کنید، نصاب به سادگی پرده با شیشه دوجداره شده را جایگزین شیشه های قبلی می‌کند.نصب پرده‌های قدیمی به‌روز یک کار پرهزینه است و ما همیشه به شما توصیه می‌کنیم که پنجره‌ها و درهای جدید را انتخاب کنید تا طول عمر خرید جدید خود را به حداکثر برسانید. واقعاً هیچ چیز بهتر از این نیست که به نصب جدید خود نگاه کنید و از آن لذت ببرید

 

برچسب ها: