یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیوم

یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیوم

یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیوم

برای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک می توان یراق آلات متفاوتی استفاده کرد برخی از بازشو های پنجره آلومینیویمی را در قسمت زیر توضیح داده می شود همانطور که در عکس می بینید چهار مدل از بازشو ها عنوان شده است.

یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیوم

یراق پنجره دوجداره آلومینیوم فرانسوی یا دولنگه باشو:

ویندوزهای فرانسوی به طور موثری یک طرح تزئینی تلطیف شده هستند. نمای کلاسیک یک جفت کناری است که در یک قاب بیرونی بیرونی قرار دارد. قاب را می توان با یا بدون مالچ مرکزی (پست) تعبیه کرد.

یراق آلات دو حالته نجره آلومینیومی:

یک تغییر دیگر در سبک توفان ، اما در این حالت می توان به دو روش مختلف فضای باز را باز کرد. اول مانند یک پنجره لولایی به طور منظم است ، اگرچه به سمت داخل باز می شود. دوم با استفاده از کج کردن بخش باز است. این پنجره می تواند به داخل اتاق خم شود و امکان تهویه زیادی را بدون نیاز به باز کردن کامل پنجره فراهم می کند. عمل کج یا باز کردن با حرکت دادن دسته در جهت های مختلف برای باز کردن قفل هر عملکرد کنترل می شود.

یراق تک حالته لولایی پنجره آلومینیومی:

این پنجره ها به بیرون و روی لولا از هر طرف و بالا باز می شوند. احتمالاً بیشترین استفاده از طراحی پنجره در انگلستان. پنجره های کف سازی در همه جا به هر سبک از ملک مشاهده می شود ، از کلبه یک کشور گرفته تا یک “پد طراح” فوق مدرن. پنجره های باز شونده بالا و پایین باز گاهی به ترتیب پنجره های روتاری و پنجره های قیف خوانده می شوند.انواع کشویی یا لیفت:در این نوع پنجره دوجداره آلومینیومی می توان یک لنگه یا هر دو لنگه را به صورت کشویی باز نمود در آلومینیوم حتی می توان سه لنگه را به صورت آکاردئونی به یک سمت جمع نمود

یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیوم در قیمت نهایی پروژه تاثیر بسیار زیادی دارد تا جایی که می تواند تا ۵۰ درصد در قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم تمام شده تغییر بوجود آورد برای مثال کارایی پنجره کشویی با پنجره لیفت یکسان است اما قیمت یراق لیفت چندین برابر یراق کشویی معمولی می باشد.

برچسب ها: