پنجره دوجداره آوان

مزایای پنجره دوجداره upvc

مزایای پنجره دوجداره upvc و کارایی پنجره دوجداره upvc چیست؟

برخی از مزایای پنجره دوجداره upvc 

مزایای پنجره دوجداره upvc

این پنجره ها در کنار اتوبان و مسیر های شلوغ تاثیری دارد؟

زمانی که درب و پنجره دوجداره به صورت استاندارد و با کیفیت تولید شود در تمامی موارد و مناطق کاملاً تاثیر گذلر بوده و بخش زیادی از آلودگی صوتی و محیطی را می‌کاهد.ولی برای مهار بیشتر مناطقی که دارای آلودگی‌های محیطی و صوتی خاص هستند و همچنین فضاهای صنعتی می‌توان از پنجره های سه جداره بهره گرفت. چراکه این نوع پنجره ها دارای قابلیت چند برابر بوده و بسیار کاربردی تر می باشند.

آیا پنجره دوجداره upvc قادر به مهار آلودگی صوتی و حرارتی می‌باشد ؟

بله این محصول در برابر آلودگی محیطی و صوتی بسیار کارا بوده و در صورت تولید و نصب صحیح می‌تواند تا ۸۰% از آلودگی صوتی و محیطی بکاهد. در اینجا شاید این سؤال پیش آید که :

استفاده از پروفیل و متریال مورد استفاده در پنجره upvc اصل و با کیفیت

متأسفانه امروزه پروفیل‌ و یراق آلات تقلبی فاقد استانداردهای لازم و تولیدات بی کیفیت زیرزمینی هم در برندهای خارجی و هم در برندهای داخلی بسیار دیده می شود. پروفیل‌های تقلبی مشکل عظیمی را به وجود آورده است. البته شناسایی این پروفیل‌ها برای تولید کنندگان درب و پنجره upvc کار دشواری نیست. لذا کارخانه ها بایستی با دقت در خرید پروفیل‌ها از منابع اصلی و مطمئن این خدمات را به مشتریان تضمین کرده و همواره از متریال اصلی استفاده نمایند.

آیا می‌توان پروفیل‌ یو پی وی سی و خراب را اصلاح و یا تعویض کرد؟

پروفیل یو پی وی سی بخش اعظمی از متریال پنجره دو جداره upvcرا تشکیل داده و چنانچه از نوع نامرغوب آن استفاده شود، محصول نهایی دچار مشکلات دائم از قبیل تغییر رنگ پروفیل، تغییر فرم و یا شکستگی می‌گردد و تعویض و یا ترمیم آن امکان پذیر و مقرون به صرفه نمی‌باشد. بنابراین در انتخاب پروفیل یو پی وی سی بایستی دقت لازم را به خرج دهیم تا بتوانیم از تمامی قابلیت و محسنات پنجره دوجداره برای مدت زمان نامحدود استفاده نماییم .

چنانچه پروفیل پنجره ها تغییر رنگ دهد، آیا می‌توان آن را ترمیم کرد؟

تغییر رنگ پروفیل نامرغوب یکی از شایع ترین مشکلات این نوع پروفیل ها می‌باشد که در صورت بروز این مشکل کاری نمی‌توان انجام داد. مگر با رنگ دیگر که این نیز در محل پروژه کار دشوار و غیر استانداردی است و در نهایت نظر و کیفیت مورد نظر را تأمین نمی‌نماید.

آیا تغییر شکل پروفیل پنجره upvc و آلومینویم قابل ترمیم می‌باشد؟

تغییر فرم پروفیل در دو حالت حادث می‌گردد. یا با استفاده از پروفیل نامرغوب و یا عدم استفاده از گالوانیزه داخل پروفیل، که در دو حالت پروفیل تغییر فرم داده قابل ترمیم نمی‌باشد .

یراق آلات در کیفیت پنجره های یو پی وی سی چه تاثیری دارد :

در بکارگیری یراق آلات در سیستم یو پی وی سی، انتخاب یراق آلات مناسب نقش مهمی داشته و در کیفیت محصول نهایی تأثیر مهمی دارد. همان‌طور که می دانید یراق آلات درب و پنجره های یو پی وی سی از حدود صد قطعه بهم پیوسته تشکیل شده است. اکثر این قطعات بر روی یکدیگر حرکت مکانیکی داشته و مجموعه ای مانند ماشین باز شونده را ایجاد می‌نماید. لذا در انتخاب برند مناسب و همچنین با در نظر گرفتن نوع بازشو ها و انتخاب یراق مناسب با توجه به نیاز، می‌تواند هم هزینه ها را کنترل نماید و هم طول عمر بیشتر یراق آلات موجب می گردد. بایستی در نظر داشت یراق مناسب همیشه متنوع‌ترین آن‌ها نیست. به طور مثال اگر بازشوی درب و یا پنجره ای نیازی به دو حالته ندارد، نبایستی از یراق دو حالته استفاده کرد .

آیا می‌توان یراق درب و پنجره دو جداره UPVC را پس از نصب تعویض نمود؟

تغییر یراق امکان پذیر است اما نه هر تغییری زیرا نوع بستن یراق آلات و جای پیچ آنها با یکدیگر متغییر است و از طرفی نصب یراق آلات در سیستم کارخانه آریس بصورت اتوماتیک و با دستگاه مخصوص یراق بند انجام می‌شود و تغییر آن در محل پروژه محدودیت‌هایی را ایجاد می‌نماید. 

برچسب ها: