هندریل شیشه

هندریل شیشه ای و کاربرد آن

هندریل شیشه ای به عنوان بخشی از دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد. هندریل های شیشه ای همان نرده های طراحی شده با شیشه هستند که برای پلکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نرده های شیشه ای با توجه به کارکرد متنوع برای فضاهای مختلف استفاده می شوند.

معرفی هندریل و کاربرد آن

هندریل به عنوان بخشی از دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد. هندریل های شیشه ای همان نرده های طراحی شده با شیشه هستند که برای پلکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نرده های شیشه ای با توجه به کارکرد متنوع برای فضاهای مختلف استفاده می شوند.

کاربرد

نرده های شیشه ای به دلایل مختلفی در دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرند. همان طور که می دانید شیشه ها تاثیر زیادی در زیبایی محیط، پخش و دریافت نور و … دارند. هندریل می تواند برای نرده استخر، تراس، پلکان و … مورد استفاده قرار بگیرد.

جنس نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای به شکل مداوم مورد استفاده قرار می گیرند و به جز پنل استیل اطراف خود هیچ گونه محافظتی به همراه ندارند. هندریل در واقع از جنس شیشه های سکوریت نشکن تولید می گردند. نرده های شیشه ای سکوریت با پوششی از لمینت تولید می شوند.

معرفی ارزان ترین نرده شیشه ای

نرده شیشه ای از جنس سکوریت با لمینت پایه دار به عنوان کم هزینه ترین هندریل شیشه ای معرفی می شود. برای پایه نرده شیشه ای سکوریت از جنس آلومینیوم کمک گرفته می شود. شیشه های به کار رفته در پایه های نرده با ضخامت برابر با ۱۲ میلی متر دیده می شوند.

نرده شیشه ای سکوریت با پایه های آلومینیوم از مقاومت قابل توجهی برخوردار نیست. به همین خاطر از این نوع هندریل  با دیدگاه تزیینی استفاده می شود.

نرده شیشه ای با لمینت اکسپوز

هندریل با لمینت اکسپوز می تواند به عنوان بخشی از دکوراسیون مورد توجه قرار بگیرد. قاب این نرده شیشه ای تداعی کننده یو انگلیسی می باشد و در فاصله ۲۰  تا ۲۵ سانتی متر سطح تعبیه می گردد. استحکام لمینت اکسپوز و نرده شیشه ای بسیار قابل توجه می باشد.

هندریل با لمینت اسپیگت

نرده شیشه ای لمینت اسپیگت با حاشیه استیل نمایان می شود. هندریل لمینت اسپیگت با مقاومت و استحکام بالا مورد استفاده قرار می گیرد. نرده استیل در مجاور هندریل به کار رفته و پایه های نرده از نوع سوزنی می باشد. ارتفاع پایه های نرده برابر با ۱۵ سانتی متر است.

پنجره دوجداره

هندریل با بست عنکبوتی

بست های عنکبوتی می توانند برای لمینت هندریل  مورد استفاده قرار بگیرند. بست های عنکبوتی برای اتصال لمینت و شیشه سکوریت به هندریل مورد توجه قرار می گیرند.

اهمیت نرده شیشه ای

هندریل با کاربرد بسیار در محیط های اداری دیده می شود. البته برای بالکن، استخر و فضای سبز نیز از نرده شیشه ای استقبال می شود. جنس سکوریت نرده های شیشه ای اهمیت زیادی در تامین امنیت و ایمنی دارد. در واقع بیشتر افراد از شیشه های سکوریت برای تامین امنیت بیشتر بهره مند می گردند. شیشه های سکوریت نشکن هستند. بنابراین گزینه بسیار خوبی برای بالا بردن امنیت می باشند.

فضاهای باز برای امنیت بیشتر نیاز به حفاظ و نرده دارند. نرده های شیشه ای برای تامین ایمنی پلکان و تهیه پارتیشن گزینه بسیار درخوری هستند.

پارتیشن بندی در فضاهای اداری و تجاری اهمیت زیادی دارد. پارتیشن بندی می تواند برای فضاهایی همچون محیط منزل نیز کارایی داشته باشند. البته نرده های شیشه ای در محیط های کاری طرفداران بیشتر دارند و بیشتر مورد توجه استقبال می گیرند.

 

برچسب ها: , , ,