پنجره دوجداره آوان

قیمت پنجره دوجداره وین کلاس

قیمت پنجره دوجداره وین کلاس استار یو پی وی سی

پروفیل وین کلاس پس از چندین سال تجربه و مطالعه و آماده سازی بهترین ماشین آلات روز دنیا همچنان در گام نخست به کیفیت محصول یو پی وی سی می اندیشد و رضایت مشتری را دنبال می کند.

از این رو پروفیل وین کلاس فعالیت خود را از ابتدا تحت گواهینامه رال آلمان شروع نموده و با توجه به نیاز روزافزون بازار ساختمان و مقاوم سازی سازه های جدید مقاطع تولیدی خود را با استانداردها و گواهینامه های معتبر خارجی و داخلی منطبق ساخته است.

روکش های آلومینیومی وین کلاس که با آلیاژی خاص،متناسب با پروفیل های یو پی وی سی تولید گردیده در قسمت نمای ساختمان بصورت کلیپسی روی پنجره نصب می شود.این روکش های آلومینیومی متناسب هر مقطعی،قالب مخصوص خود را دارد و پنجره های دارای روکش آلومینیومی وین کلاس با روش متمایزی تولید می گردند.

از مزایایی که این روکش ها به درب و پنجره های دوجداره upvc می افزایند می توان قابلیت رنگ پذیری فوق العاده بالای آن اشاره نمود که درتمامی طیف های آنادایز،دکورال و پودری قابل ارائه بوده و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و ابزار مناسبی در دست طراحان و معماران برای خلق طرح های چشم نوازبه حساب می آید.

از دیگر مزایای پنجره روکش آلومینیومی می توان به حفاظت پروفیل در برابر اشعه ماورا بنفش نور خورشید بالا رفتن طول عمر مفید پنجره دوجداره در برابر ضربات وارده و فرساینده های طبیعی اشاره نمود.

از دیدگاه تخصصی نیز این روکش ها در پنجره های یو پی وی سی خمش ها و افتادگی هایی که در لنگه ها صورت می گیرد را به حداقل رسانده و تا میزان بسیار بالایی این مشکلات را از بین خواهد برد.

تولید پروفیل وین کلاس با تکنولوژی نانو

در طول تاریخ بشر از زمان یونان باستان، مردم و بخصوص دانشمندان آن دوره بر این باور بودند که مواد را می‌توان آنقدر به اجزاء کوچک تقسیم کرد تا به ذراتی رسید که خرد ناشدنی هستند واین ذرات بنیان مواد را تشکیل می دهند این امرباعث میشود قیمت پنجره دوجداره وین کلاس متفاوت باشد.

شاید بتوان دموکریتوس فیلسوف یونانی را پدرفناوری وعلوم نانو دانست چرا که درحدود ۴۰۰ سال قبل ازمیلاد مسیح اواولین کسی بود که واژه ی اتم را که به معنی تقسیم ‌نشدنی در زبانی است برای توصیف ذرات سازنده مواد به کاربرد.

نقطه شروع وتوسعه اولیه فناوری نانو به طور دقیق مشخص نیست .اما یافتن مثالهایی برای استفاده از نانو ذرات فلزی در تاریخ چندان سخت نیست. رنگدانه‌ های تزیینی جام مشهورلیکرگوس در روم باستان نمونه‌ ای از آنهاست که حضور نانو بلورها باعث رنگ ویژه جام لیکرگوس گشته است.پروفیل پنج کانال وین کلاس استار

[av_button_big label=’دانلود لیست قیمت پروفیل وین کلاس’ description_pos=’below’ link=’manually,https://www.aris-upvc.com/wp-content/uploads/2019/11/لیست-قیمت-پروفیل-وین-کلاس-استار.pdf’ link_target=’_blank’ icon_select=’yes-left-icon’ icon=’ue82d’ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-2iqa4f’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

 

برچسب ها: